ايران اسكين

 

مرجع ابزارهای وبمستر ایران

 دوشنبه 26 آذر 1397  

کدهای کاربردی
جلوگیری از انتخاب متن
جلوگیری از راست کلیک
زیباساز وبلاگ
فونت های زیباساز
کد شکل ماوس
خندانک های یاهو
جداکننده متن
آیکن های گرافیکی
زیباسازی مذهبی
عاشقانه
آویزهای زیباساز
زیباسازهای عروسکی
تصاویر هنری
زیباساز گرافیکی
سرگرمی
بازی آنلاین
مشاهده عکس
مشاهده عکس
مشاهده عکس
تبلیغات

جمله تصادفی
دانستنی ها
حدیث
عاشقانه
دکتر شریعتی
پیامک
پـَـــ نــه پـَـــ
سخنان بزرگان
تبلیغات

آشنایی با انواع طراحی سایتهای تفریحی و نمونه کار شرکتی

آشنایی با انواع طراحی سایتهای تفریحی و  نمونه کار شرکتی


وب سایت تفریحی به وب سایتی گفته می شود که محتوای آن عمدتا جنبه تفریح و سرگرمی دارد و شامل مطالبی می شود که کاربران اینترنت در هنگام استراحت و فراغت خود به مطالعه آنها می پردازند. به جرات می توان گفت بخش عمده ای از کاربران اینترنت را کاربرانی تشکیل می دهند که به دنبال تفریح و سرگرمی هستند، از این رو وب سایت های تفریحی از جمله پرطرفدارترین و پربازدید ترین انواع وب سایت ها در اینترنت می باشند. طراحی سایت تفریحی دارای اصول خاصی می باشد و در طراحی وب سایت های تفریحی باید قواعد و قوانین خاصی در نظر گرفته شده باشد تا این وب سایت ها بتوانند با موفقیت در اینترنت به فعالیت بپردازند.

طراحی سایت

هدف از ایجاد یک وب سایت تفریحی چه می باشد؟


وب سایت های تفریحی برای نیل به هدف خاصی طراحی نمی شوند و اهداف تجاری هیچ تجارتی را دنبال نمی کنند و هدف از ایجاد آنها انتشار محتوای مشخصی برای جذب گروه خاصی از افراد نمی باشد، بلکه این وب سایت ها حالت کاملا عمومی دارند و در آنها سعی می شود محتواهایی قرار داده شود که همه قشری از افراد به آنها علاقه مند باشند. در واقع هدف وب سایت های تفریحی افزایش هرچه بیشتر تعداد کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت است زیرا اگر این وب سایت ها بتوانند تعداد بازدید بسیار بالایی داشته باشند و کاربران بسیاری را به خود جذب نمایند صاحبان این وب سایت ها می توانند از طریق انتشار بنرهای تبلیغاتی وب سایت های مختلف در وب سایت تفریحی خود، کسب درآمد نمایند.

وب سایت تفریحی باید شامل چه بخش هایی باشد؟


وب سایت های تفریحی شامل بخش های متنوعی می باشند که می توان از جمله این بخش ها به بازی های آنلاین، اخبار، عکس های جالب و سرگرم کننده از مناطق دیدینی دنیا، جوک و پیامک های طنز آمیز، فایل های قابل دانلود ویدیو کلیپ های، سریال ها و فیلم ها، فایل قابل دانلود آهنگ ها، امکان چت و سایر محتواهایی که برای عموم افراد جالب باشد و مخاطبان بسیاری داشته باشد، می باشند.
هرچقدر که محتواهای وب سایت های تفریحی از تنوع و جذابیت بیشتری برخوردار باشند و طراحی وب سایت های تفریحی از دقت و کیفیت بیشتری برخوردار باشد، این وب سایت ها می توانند مخاطبان بیشتری را جذب نمایند. در طراحی وب سایت های تفریحی توجه به این نکته ضروری است که اغلب کاربرانی که به دنبال مطالب تفریحی و سرگرم کننده هستند با استفاده از تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند به این وب سایت ها مراجعه می نمایند، لذا وب سایت های تفریحی باید ریسپانسیو باشند و علاوه بر این توجه به این نکته که زمان بارگذاری وب سایت های تفریحی باید کم باشد ضروری است زیرا این وب سایت ها از تعداد مخاطبان بالایی برخوردار هستند و رقابت در میان وب سایت های تفریحی برای جذب مخاطبان بسیار شدید است از این رو می توان گفت حتی یک ثانیه کند تر بودن در هنگام بارگذاری هم می تواند موجب دفع تعداد بسیاری از کاربان و جذب آنها به وب سایت های تفریحی دیگر گردد.

انواع وب سایت های تفریحی


وب سایت های تفریحی بر اساس نوع محتوایی که منتشر می کنند انواع مختلفی دارند و می توان آنها را به گروه های مجزایی تقسیم بندی نمود. در زیر چند نمونه از انواع وب سایت های تفریحی را برای شما نام خواهیم برد:
طنز، پیامک، پیام های مناسبتی و مطالب کوتاه سرگرم کننده: برخی وب سایت های تفریحی تنها اختصاص به انتشار مطالب کوتاه و جذاب دارند این نوع مطالب در گذشته بیشتر به صورت دهان به دهان میان افراد می چرخید پس از آن این متن ها در تلتکست ها منتشر می شدند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده وسیع و همه گیر اینترنت یک نوع از وب سایت های تفریحی به این نوع پیام ها اختصاص داده شده است.
تصاویر و ویدیوها: برخی از انواع وب سایت های تفریحی اختصاص به انتشار تصاویر و ویدیو ها دارند و در آنها محتوا های تصویری زیبا مربوط به طبیعت و یا مکان ها دیدینی و یا هر چیز جذاب دیگر و همچنین محتواهای ویدیویی جالب مثل کلیپ های ویدیویی آهنگ های خوانندگان مشهور، کلیپ های ویدیویی از مستند های جالب تهیه شده در نقاط مختلف دنیا و یا انواع مختلفی از کلیپ ها ویدیویی منتشر می گردد.
موسیقی و فیلم: از پرطرفدار ترین انواع محتواها در اینترنت موسیقی و فیلم می باشند که این نوع محتواها بیشترین نرخ دانلود را دارا می باشند. برخی از انواع وب سایت های تفریحی اختصاص به انتشار این نوع محتوا ها دارند و کاربران می توانند به سادگی تمامی فیلم ها و موزیک های مورد علاقه ی خود را در آنها بیابند و دانلود نمایند.
اخبار مربوط به افراد سر شناس: یکی از پرطرفدارترین نوع محتوا در اینترنت، اخبار و تصاویر مربوط به بازیگران و ورزشکاران و افراد سرشناس است، بسیاری از وب سایت های تفریحی تنها اختصاص به انتشار محتواهای مربوط به شایعات زندگی افراد سرشناس و تصاویر آنها دارند.
کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی: در گذشته افراد برای مطالعه کتاب ها نسخه چاپی آنها را خریداری می نمودند اما امروزه بسیاری از کتاب ها به صورت الکترونیکی موجود هستند و افراد می توانند به سادگی پی دی اف آنها را دانلود نمایند. برخی وب سایت های تفریحی مخت انتشار پی دی اف کتاب ها و یا فایل صوتی آنها می باشند.
نمونه کار طراحی سایت
بسیاری از افراد و صاحبان تجارت های مختلف و یا کمپانی های بزرگ، زمانی که تصمیم می گیرند برای تجارت خود یک وب سایت ایجاد کنند با این مشکل مواجه می شوند که چگونه یک شخص یا شرکت معتبر برای طراحی وب سایت خود بیابند و چگونه کسی را انتخاب کنند که مسئولیت پذیر باشد و کار باکیفیت و مناسبی را به آنها ارائه نماید؟؟؟
انتخاب یک شرکت طراحی سایت قابل اعتماد که بتوان بدون نگرانی مسئولیت طراحی وب سایت یک تجارت را به آن سپرد کار مشکلی است و بخصوص که اغلب افراد اطلاعات چندانی درباره چگونگی ارزیابی یک وب سایت و اطلاع از خوب یا بد بودن آن ندارند. اما یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از کیفیت کار شرکت های طراحی سایت و چگونگی عملکرد آنها، بررسی نمونه کارهای طراحی سایت آن شرکت می باشد. نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت کارنامه کاری آن شرکت را نشان می دهند و به نوعی می توان گفت که نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت نشان دهنده میزان کیفیت کار آنها و نمایشی از آن وب سایتی است که در انتهای کار به شما تحویل خواهند داد.

چگونه می توان کیفیت نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت را مورد ارزیابی قرار داد؟


در بررسی نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت بسیاری افراد تنها زیبایی و شکل ظاهری نمونه کارها را مورد نظر قرار می دهند اما تنها زیبایی ظاهری و شکل وب سایت ها نیست که حائز اهمیت می باشد و تعیین کننده کیفیت آن است بلکه پارامترهای بسیار دیگری در نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت وجود دارد که می توان با استفاده از آنها کیفیت کار یک شرکت طراحی سایت را مورد بررسی قرار داد. برای مثال یکی از اصلی ترین و مهم ترین پارامترهایی که شما باید در نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت به آنها توجه نمایید مساله ریسپانسیو بودن است. ریسپانسیو بودن به معنی قابل نمایش بودن بر روی صفحات موبایل و تبلت بدون هیچ گونه مشکلی و نیاز به اسکرول کردن و یا کوچک و بزرگ کردن اندازه تصاویر و نوشته ها می باشد. برای بررسی ریسپانسیو بودن نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت کافیست با استفاده از گوشی تلفن همراه خود به وب سایت های طراحی شده توسط آن شرکت مراجعه نمایید تا ببینید که آیا صفحات آنها به خوبی و بدون مشکل بر روی تلفن های همراه نمایش داده می شود یا خیر.
یکی دیگر از پارامترهایی که در نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت باید بررسی گردد سرعت وب سایت است. سرعت وب سایت یا سرعت بارگذاری وب سایت مدت زمانی است که طول می کشد تا صفحات وب سایت به طور کامل بر روی سیستم شما بارگذاری گردد، پایین بودن زمان بارگذاری وب سایت بر میزان رضایت کاربران وب سایت و کاهش نرخ دفع کاربران از وب سایت بسیار تاثیر گذار است. پارامترهای بسیار دیگری وجود دارد که می توان با بررسی آنها در نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت به میزان کیفیت کار آنها پی برد و در حالت کلی می توان گفت که نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت رزومه کاری آن شرکت را تشکیل می دهند.حمایت از سایت با ۱ کلیک:


قالب های تصادفی

       

محصولات فروشگاهیفال روزانه

تبلیغات


قالب وبلاگ
قالب های وبلاگ
قالب سه ستونه وبلاگ
قالب دو ستونه وبلاگ
قالب های ویژه همکاران
فیلم کوتاه عجله
ابزارهای مفید
عشق سنج آنلاین
نمایشگر آمار آلکسا
چت روم برای وبلاگ
ذکر ایام هفته
جدول لیگ فوتبال
نظرسنجی حرفه ای
نمایش افراد آنلاین
ابزار لودینگ
هدایت به بالای صفحه
دیکشنری آنلاین
ایجاد فرم تماس
ایجاد گالری تصاویر
نمایش اوقات شرعی
ابزار تقویم جلالی
نمایش رتبه سنج گوگل
مترجم سایت
نمایشگر آی پی
ابزار جستوجوی گوگل
ساخت کد صوتی آنلاین
پیغام ورود و خروج سایت
آپلود عکس
فال و طالع بینی
فال حافظ
فال عشق
فال کلیکی
فال انبیاء
فال روزانه
طالع بینی هندی
طالع بینی ازدواج
خرید رپورتاژ
تابلو فلکسی
سالنامه ایران امروز
موضوعات اساسی در بحث سئو تکنیکال وبلاگ
ارتودنسی چیست
لوازم یدکی هیوندای و کیا و لوازم سوناتا را از کدام سایت بخریم؟
فروش سررسید بهترین تبلیغ
خلق تبلیغات جذاب
سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت سایه ساز
سوالات متداول و کاربردی در حوزه ی فرش ماشینی
اهداف بازاریابی
بهترین جاذبه های گردشگری استانبول و دبی را در سایت تورنت ببینید !!!
مراکز خرید شهرهای ساحلی کشور ترکیه
سیستم حضور و غیاب کامل با گیت کنترل تردد
نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید
خرید بک لینک دائمی گردنبند تبلیغات در اینستاگرام هتل مشهد خرید شارژ  
قفل دیجیتال فال عطسه پروپوزال آماده افزایش ممبر تلگرام سرور مجازی  
ثبت شرکت فروشگاه اینترنتی پاساک گروپ فروش سرور hp آموزش سئو لامپ کم مصرف  
هتل مشهد رادیو جوان انجام پایان نامه دکتری لوله کاروگیت سنگ هرات  
  فال روزانه دانلود آهنگ جدید خرید فرش ماشینی خرید کیف لپ تاپ  
سایت روانشناسی بهداشت‌روان خرید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه پروژه آماده افتر افکت نمایش لوگو خرید Backlink  
  مهاجرت به آلمان واخذ اقامت کشورهای اروپایی خرید هیتر برقی مخزنی دیزل ژنراتور خرید کاندوم  

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به  ايران اسكين می باشد.
[ ایران اسکین ] Www.IranSkin.Com © 1390 - 1397